Kontakt - VMC Gotland - Här hittar du våra kontaktuppgifter.

0498-20 52 00

Verkstadsgatan 7C

621 41 Visby

Öppettider

Skicka in din fråga till oss

    Öppettider

    Bilförsäljning

    Mån-Fre: 09.00-18.00

    Lör: 11.00-14.00

    Sön: STÄNGT

    Verkstad

    Mån-Tor: 07.00-16.00

    Fre: 07.00-14.45

    Lör-Sön: STÄNGT

    Reservdelar

    Mån-Fre: 07.00-17.00

    Lör-Sön: STÄNGT

    Bilförsäljning

    Clas Sundberg

    Säljare Volvo

    0498-20 52 03

    clas.sundberg@vmcgotland.se

    Tony Wigsten

    Säljare Nissan

    0498-20 52 23

    tony.wigsten@vmcgotland.se

    Jimmy Johansson

    Säljare Volvo Selekt & Transportbilar

    0498-20 52 05

    jimmy.johansson@vmcgotland.se

    Håkan Olsson

    VD & Försäljningschef

    0498-20 52 04

    hakan.olsson@​vmcgotland.se

    Verkstad – Personlig Servicetekniker

    Issa Issa

    Personlig Servicetekniker Volvo

    0498-20 52 28

    issa.issa@vmcgotland.se

    Leo Martinsson

    Personlig Servicetekniker Volvo

    0498-20 52 18

    leo.martinsson@vmcgotland.se

    Linus Dahlström

    Personlig Servicetekniker Volvo

    0498-23 23 22

    linus.dahlstrom@vmcgotland.se

    Per Björklund

    Personlig Servicetekniker Nissan och Volvo

    0498-20 52 08

    per.bjorklund@vmcgotland.se

    Gustav Bodin

    Personlig Servicetekniker Volvo och Renault

    0498-20 52 26

    gustav.bodin@​vmcgotland.se

    Erik Olofsson

    Personlig Servicetekniker Nissan och Volvo

    0498-20 52 21

    erik.olofsson@​vmcgotland.se

    Verkstad – Interntekniker

    Emil Hellman

    Däcktekniker

    0498-20 52 19

    emil.hellman@vmcgotland.se

    Ove Lundgren

    Interntekniker

    0498-23 23 25

    ove.lundgren@vmcgotland.se

    Jörgen Eriksson

    Däcktekniker

    0498-20 52 10

    jorgen.eriksson@vmcgotland.se

    Jacob Andersson

    Akutbilstekniker

    0498-23 23 24

    jacob.andersson@vmcgotland.se

    Mohammad Rajha

    Interntekniker

    0498-20 52 25

    mohammad.rajha@vmcgotland.se

    Reservdelar

    Henrik Lindersson

    Reservdelar

    0498-20 52 02

    henrik.lindersson@vmcgotland.se

    Svante Jakobsson

    Reservdelar

    0498-20 52 20

    svante.jakobsson@​vmcgotland.se

    Johnny Kjäll

    Reservdelar

    0498-20 52 27

    johnny.kjall@vmcgotland.se

    Bilvård

    Patrik Mührer

    Bilvårdare

    0498-20 52 07

    patrik.muhrer@vmcgotland.se

    Göran Martell

    Bilvårdare

    0498-20 52 17

    goran.martell@vmcgotland.se

    Johan Gardelius

    Bilvårdare

    0498-23 23 20

    johan.gardelius@​vmcgotland.se

    Ekonomi / Kundsupport / Administration

    Lena Falk

    Kundsupport & ekonomi

    0498-23 23 26

    lena.falk@vmcgotland.se

    Lina Topcov

    Kvalitet- och miljösamordnare / Kundsupport

    0498-20 52 14

    lina.topcov@vmcgotland.se

    Agneta Holm

    Kundsupport & ekonomi

    0498-20 52 13

    agneta.holm@vmcgotland.se

    Lena Lindberg

    Ekonomichef

    0498-20 52 11

    lena.lindberg@vmcgotland.se

    Verkstadsadministration

    Rebecca Edstrand

    Verkstadscoach

    0498-20 52 15

    rebecca.edstrand@vmcgotland.se

    Hampus Johansson

    Verkstadscoach

    0498-20 52 22

    hampus.johansson@​vmcgotland.se

    Hilda Särland Vinblad

    Garanti & Försäkringsansvarig

    0498-23 23 23

    hilda.vinblad@​vmcgotland.se

    Martin Särland

    Säljsupport

    0498-20 52 09

    martin.sarland@​vmcgotland.se